2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU PROOLeiden - Hardware
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Hardware ten behoeve van Stichting Openbaar Primair en Speciaal Onderwijs Leiden. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG - ICT Hardware.
Vorherige Bekanntmachung: 047118-2023
Interne Kennung: T127837
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000