See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów pochodzących z działalności Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach w roku 2026.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów pochodzących z działalności Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach w roku 2026. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na pięć części: 1) Część I – Zagospodarowanie niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z koszy ulicznych. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania w trakcie trwania umowy to 70 Mg. Minimalny gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia określa się na 40 Mg. 2) Część II – Zagospodarowanie odpadów z czyszczenia ulic i placów o kodzie 20 03 03, pochodzących z zamiatania ulic. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania w trakcie trwania umowy to 110 Mg. Minimalny gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia określa się na 60 Mg. 3) Część III – Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01, pochodzących z terenów zielonych. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania w trakcie trwania umowy to 80 Mg. Minimalny gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia określa się na 40 Mg. 4) Część IV – Odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzących z działalności Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w trakcie trwania umowy: a) 13 02 08* inne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe: 0,500 Mg, b) 15 01 01 opakowania z papieru i tektury: 0,100 Mg, c) 15 01 06 zmieszane odpady opakowaniowe: 0,100 Mg, d) 15 01 07 opakowania ze szkła: 0,100 Mg, e) 15 01 10* opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone: 0,100 Mg, f) 15 02 03 sorbenty, materiały filtracyjne, tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne inne niż wymienione w 15 02 02: 0,100 Mg, g) 16 01 03 zużyte opony: 0,500 Mg, h) 16 01 07* filtry olejowe: 0,300 Mg, i) 16 02 14 zużyte urządzenia inne niż wymienione w 16 02 09 do 16 02 13: 0,300 Mg, j) 17 01 01 odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów: 10,000 Mg, k) 17 01 07 zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06: 10,000 Mg, l) 17 03 02 mieszanki bitumiczne inne niż wymienione w 17 03 01: 8,000 Mg, m) 20 03 06 odpady ze studzienek kanalizacyjnych: 1,000 Mg n) 20 03 07 odpady wielkogabarytowe: 1,000 Mg. Minimalny gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia określa się na 10 Mg. 5) Część V – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z budynku administracyjnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w trakcie trwania umowy: a) 15 01 01 opakowania z papieru i tektury: pojemnik 120 l, odbiór 1 raz w miesiącu, b) 15 01 06 zmieszane odpady opakowaniowe: pojemnik 120 l, odbiór 1 raz w miesiącu, c) 15 01 07 opakowania ze szkła: pojemnik 120 l, odbiór 1 raz w miesiącu, d) 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji: pojemnik 120 l, odbiór 2 razy w miesiącu od kwietnia do października i 1 raz w miesiącu w pozostałych miesiącach, e) 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne: pojemnik 240 l, odbiór 1 raz w miesiącu. Minimalny gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia określa się na 6 m3.
Vorherige Bekanntmachung: 584757-2025
Interne Kennung: ZP.261.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z koszy ulicznych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części I jest zagospodarowanie niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z koszy ulicznych. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania w trakcie trwania umowy to 70 Mg. Minimalny gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia określa się na 40 Mg. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia w zakresie części I jest zagospodarowanie odpadów transportowanych przez Zamawiającego do instalacji odpadów Wykonawcy, położonej w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego (odległość liczona najkrótszą trasą dojazdu dla pojazdów o masie powyżej 3,5 t), z uwagi na transport odpadów realizowany przez pojazdy Zamawiającego. 2) Wykonawca zapewni co najmniej odbiór odpadów w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 – 18:00. 3) Wykonawca musi zapewnić płynny odbiór, rozładunek i zagospodarowanie odpadów, bez zbędnych przestojów. 4) Odpady będą przekazywane Wykonawcy na podstawie karty przekazania odpadów wygenerowanej w systemie BDO, określającej kod odpadu (rodzaj) i ilość przekazanych odpadów. 5) Ważenie odpadów leży po stronie Wykonawcy. 6) Rozliczenie za przedmiot zamówienia będzie odbywało się na koniec każdego miesiąca na podstawie wystawionej faktury. Podstawą do wystawienia faktury będą karty przekazania odpadów. 7) W razie braku możliwości odbioru odpadów u Wykonawcy, Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić odbiór i zagospodarowanie w/w odpadów w innym miejscu zgodnie z zapisami powyżej.
Interne Kennung: Część I
Menge: 70 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Zagospodarowanie odpadów z czyszczenia ulic i placów o kodzie 20 03 03, pochodzących z zamiatania ulic.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części II jest zagospodarowanie odpadów z czyszczenia ulic i placów o kodzie 20 03 03, pochodzących z zamiatania ulic. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania w trakcie trwania umowy to 110 Mg. Minimalny gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia określa się na 60 Mg. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia w zakresie części II jest zagospodarowanie odpadów transportowanych przez Zamawiającego do instalacji odpadów Wykonawcy, położonej w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego (odległość liczona najkrótszą trasą dojazdu dla pojazdów o masie powyżej 3,5 t), z uwagi na transport odpadów realizowany przez pojazdy Zamawiającego. 2) Wykonawca zapewni co najmniej odbiór odpadów w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 – 18:00. 3) Wykonawca musi zapewnić płynny odbiór, rozładunek i zagospodarowanie odpadów, bez zbędnych przestojów. 4) Odpady będą przekazywane Wykonawcy na podstawie karty przekazania odpadów wygenerowanej w systemie BDO, określającej kod odpadu (rodzaj) i ilość przekazanych odpadów. 5) Ważenie odpadów leży po stronie Wykonawcy. 6) Rozliczenie za przedmiot zamówienia będzie odbywało się na koniec każdego miesiąca na podstawie wystawionej faktury. Podstawą do wystawienia faktury będą karty przekazania odpadów. 7) W razie braku możliwości odbioru odpadów u Wykonawcy, Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić odbiór i zagospodarowanie w/w odpadów w innym miejscu zgodnie z zapisami powyżej.
Interne Kennung: Część II
Menge: 110 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01, pochodzących z terenów zielonych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części III jest zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01, pochodzących z terenów zielonych. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania w trakcie trwania umowy to 80 Mg. Minimalny gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia określa się na 40 Mg. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia w zakresie części III jest zagospodarowanie odpadów transportowanych przez Zamawiającego do instalacji odpadów Wykonawcy, położonej w odległości nie większej niż 50 km od siedziby Zamawiającego (odległość liczona najkrótszą trasą dojazdu dla pojazdów o masie powyżej 3,5 t), z uwagi na transport odpadów realizowany przez pojazdy Zamawiającego. 2) Wykonawca zapewni co najmniej odbiór odpadów w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 – 18:00. 3) Wykonawca musi zapewnić płynny odbiór, rozładunek i zagospodarowanie odpadów, bez zbędnych przestojów. 4) Odpady będą przekazywane Wykonawcy na podstawie karty przekazania odpadów wygenerowanej w systemie BDO, określającej kod odpadu (rodzaj) i ilość przekazanych odpadów. 5) Ważenie odpadów leży po stronie Wykonawcy. 6) Rozliczenie za przedmiot zamówienia będzie odbywało się na koniec każdego miesiąca na podstawie wystawionej faktury. Podstawą do wystawienia faktury będą karty przekazania odpadów. 7) W razie braku możliwości odbioru odpadów u Wykonawcy, Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić odbiór i zagospodarowanie w/w odpadów w innym miejscu zgodnie z zapisami powyżej.
Interne Kennung: Część III
Menge: 32,1 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzących z działalności Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części IV jest zagospodarowanie odpadów pochodzących z działalności Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach. 2. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w trakcie trwania umowy: a) 13 02 08* inne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe: 0,500 Mg, b) 15 01 01 opakowania z papieru i tektury: 0,100 Mg, c) 15 01 06 zmieszane odpady opakowaniowe: 0,100 Mg, d) 15 01 07 opakowania ze szkła: 0,100 Mg, e) 15 01 10* opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone: 0,100 Mg, f) 15 02 03 sorbenty, materiały filtracyjne, tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne inne niż wymienione w 15 02 02: 0,100 Mg, g) 16 01 03 zużyte opony: 0,500 Mg, h) 16 01 07* filtry olejowe: 0,300 Mg, i) 16 02 14 zużyte urządzenia inne niż wymienione w 16 02 09 do 16 02 13: 0,300 Mg, j) 17 01 01 odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów: 10,000 Mg, k) 17 01 07 zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06: 10,000 Mg, l) 17 03 02 mieszanki bitumiczne inne niż wymienione w 17 03 01: 8,000 Mg, m) 20 03 06 odpady ze studzienek kanalizacyjnych: 1,000 Mg, n) 20 03 07 odpady wielkogabarytowe: 1,000 Mg. Minimalny gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia określa się na 10 Mg. 3. Odbiór odpadów będzie następować każdorazowo z siedziby Zamawiającego: 44 - 280 Rydułtowy ul. Raciborska 150 lub z terenu miasta Rydułtowy,
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzących z budynku administracyjnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części V jest zagospodarowanie odpadów pochodzących z budynku administracyjnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach. 2. Szacunkowa ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w trakcie trwania umowy: a) 15 01 01 opakowania z papieru i tektury: pojemnik 120 l, odbiór 1 raz w miesiącu, b) 15 01 06 zmieszane odpady opakowaniowe: pojemnik 120 l, odbiór 1 raz w miesiącu, c) 15 01 07 opakowania ze szkła: pojemnik 120 l, odbiór 1 raz w miesiącu, d) 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji: pojemnik 120 l, odbiór 2 razy w miesiącu od kwietnia do października i 1 raz w miesiącu w pozostałych miesiącach, e) 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne: pojemnik 240 l, odbiór 1 raz w miesiącu. Minimalny gwarantowany zakres przedmiotu zamówienia określa się na 6 m3.
Interne Kennung: Część V