116112-2026 - Ergebnis
Polen – Mineralwasser – Dostawa wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do Jednostek Wojskowych rejonu odpowiedzialności 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w 2026 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do Jednostek Wojskowych rejonu odpowiedzialności 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w 2026 roku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do Jednostek Wojskowych rejonu odpowiedzialności 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w 2026 roku. 2. Zakres zamówienia obejmuje 7 obszarów dostawy, stanowiących 7 zadań określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy (arkusze dla zadań 1-7) 3. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 4. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ (poszczególne pozycje asortymentowe znajdują się w oddzielnych plikach). 5. Miejsca dostaw w ramach poszczególnych siedmiu obszarów (zadań) określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 6. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie wszystkich zadań. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. 9. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 10. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Vorherige Bekanntmachung793222-2025
Interne Kennung149/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Obszar I - 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do 31 WOG Zgierz zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne KennungZadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Obszar II - 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do 32 WOG Zamość zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne KennungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Obszar III - 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do 33 WOG Nowa Dęba zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne KennungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Obszar IV - 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do 34 WOG Rzeszów zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne KennungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - Obszar V - Kraków
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do 35 WOG Kraków, Jednostki Wojskowej 4724 oraz 8 Bazy Lotnictwa Transportowego zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne KennungZadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - Obszar VI - 32 Baza Lotnictwa Taktycznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego Łask zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne KennungZadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 - Obszar VII - 41 Baza Lotnictwa Szkolnego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego Dęblin zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wskazany w zakresie ww. zadania w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 4. Miejsca dostaw w ramach ww. zadania określa załącznik nr 6 do SWZ – Miejsca dostaw. 5. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie niniejszego zadania. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia. 8. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne KennungZadanie 7