2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace KIS FONS Enterprise
Beschreibung: Předmětem zakázky je modernizace klinického (nemocničního) systému (dále též KIS) zadavatele FONS Enterprise formou rozšíření funkcionalit ve smyslu implementace požadavků standardů eHealth v souladu s požadavky zákona č. 325/2021 Sb., o elektronizaci zdravotnictví, v platném znění, zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách, v platném znění, za účelem elektronizace nových služeb přímo sloužící personálu a nepřímo občanům a cizincům prostřednictvím zvýšení kvality a kapacity poskytování zdravotní péče s využitím informačních technologií a postupů, které elektronizace umožňuje, rozvoje předávání informací mezi poskytovateli zdravotních služeb rozvojem napojení na systémy výměny, resp. sdílení zdravotnické dokumentace včetně provedení úprav stávajícího informačního systému, doplnění potřebných funkcionalit, poskytnutí potřebných licencí, implementace, integrace KIS na nově pořizovanou informační platformu, zaškolení obsluhy kupujícího a předání dokladů, které se k dodávanému zboží vztahují, zejména záruční listy, návody uživatelskou, administrátorskou a bezpečnostní dokumentaci, dokumentaci skutečného provedení, včetně záruky a zajištění maintenance, podpory provozu, servisu a rozvoje systémů po dobu 60 měsíců, a dále dle ostatních podmínek zadávací dokumentace. Předmětem zakázky je dále napojení na systém eHealth pro náhled na zdravotnickou dokumentaci pacienta, pacientský souhrn (EHR) a další, tj. předávání informací jak mezi poskytovateli zdravotních služeb i směrem k občanům (pacientům), napojení na Národní zdravotnický informační systém a napojení na centrální kmenové registry v rámci centrálních služeb elektronického zdravotnictví. Předmětem zakázky jsou také další požadované elektronizační funkcionality pro podporu a zefektivnění péče o pacienta, interních agend, procesů a klinické logistiky. Zadavatel uzavře s vybraným dodavatelem Smlouvu o dílo a Servisní smlouvu na poskytování servisních služeb.
Interne Kennung: VZ25048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814400 Klinisches Informationssystem, 30237200 Computerzubehör, 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 48814400 Klinisches Informationssystem, 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo prodloužit termíny realizace ve všech fázích v případě, že dojde k prodloužení data fyzické realizace projektu ze strany dotačního orgánu, avšak nejdéle o dobu daného prodloužení. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo poptat služby rozšířené podpory dle čl. 3.3 Servisní smlouvy, a to v celkové hodnotě 1 500 000 Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota za tyto služby je zahrnuta do celkové předpokládané hodnoty zakázky. Požadavek na další služby nesmí nikdy měnit celkovou povahu veřejné zakázky.