2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa prawna inwestycji pn. „Budowa oddziału psychiatrycznego dla dzieci wraz ze szkołą przyszpitalną w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie – etap II budowa”
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usług w zakresie nieprzerwanej, systematycznej i kompleksowej obsługi prawnej Inwestycji realizowanej jako zadanie pn.: „Budowa oddziału psychiatrycznego dla dzieci wraz ze szkołą przyszpitalną w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie – etap II budowa” zmierzające do osiągniecia zamierzonego celu. Celem Zamawiającego jest wykonywanie jego zadań statutowych oraz wynikających z przepisów prawa, we wszystkich komórkach działających na terenie szpitala i szkole w Józefowie. 2. Przedmiot umowy będzie realizowany w szczególności poprzez doradztwo lub konsultacje prawne, sporządzenie opinii prawnych, przygotowywanie, wsparcie w przygotowywaniu lub opiniowanie wszelkich pism, wniosków do organów administracji, projektów umów, umów zawieranych przez Zamawiającego, uczestnictwo w negocjacjach lub prowadzenie negocjacji, sporządzanie uchwał oraz podobnych dokumentów według przedstawionych przez Zamawiającego lub uzgodnionych z Zamawiającym założeń, reprezentacja Zamawiającego przed organami administracji i innymi instytucjami, w postępowaniach administracyjnych jak również zastępstwo procesowe przed wszelkimi sądami, w zakresie wszelkich zagadnień bezpośrednio lub pośrednio związanych i inwestycją. 3. Zamawiający zobowiązuje kancelarię do korzystania z oprogramowania wykazanego przez niego w dniu zawarcia umowy oraz do pracy w szczególności z listą prowadzonych zadań wraz z ich statusem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Rozdział 3 SWZ.
Interne Kennung: ZP/47/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79140000 Rechtsberatung und -auskunft
5. Los
Los: LOT-0001