2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby v objektech Národního muzea
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření smluv o poskytování úklidových služeb, jejichž předmětem bude závazek dodavatele poskytovat úklidové služby v objektech zadavatele po dobu 36 měsíců. Zadávací řízení je rozděleno na celkem 2 části dle lokalit jednotlivých objektů zadavatele. Smlouva o poskytování úklidových služeb bude v rámci jednotlivých částí veřejné zakázky uzavřena s jedním vybraným dodavatelem, který se umístil na prvním místě dle pořadí hodnocení nabídek.
Interne Kennung: 2025/3751/NM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Úklidové služby v objektech zadavatele v Praze a Všetatech
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Úklidové služby v objektech zadavatele v Terezíně a Litoměřicích