2. Verfahren
Verfahren
Titel: „GRANITA Lomy s.r.o. - snížení prašnosti areálu Chvaletice - nové vyhlášení“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka kropícího vozu s cisternovou nástavbou na přepravu vody s možností mytí, kropení, vystříkávání. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung: „GRANITA Lomy s.r.o. - snížení prašnosti areálu Chvaletice - nové vyhlášení“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144450 Spritzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001