116280-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr – świadczenie wybranych usług w ruchu pasażerskim w połączeniach międzynarodowych między Ukrainą a Rzeczpospolitą Polską
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelświadczenie wybranych usług w ruchu pasażerskim w połączeniach międzynarodowych między Ukrainą a Rzeczpospolitą Polską
Beschreibungświadczenie wybranych usług w ruchu pasażerskim w połączeniach międzynarodowych między Ukrainą a Rzeczpospolitą Polską
Interne Kennung25/WNP-034663/ITiUP
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr
5. Los
LosLOT-0000
TitelŚwiadczenie wybranych usług w ruchu pasażerskim w połączeniach międzynarodowych między Ukrainą a Rzeczpospolitą Polską,
BeschreibungŚwiadczenie wybranych usług w ruchu pasażerskim w połączeniach międzynarodowych między Ukrainą a Rzeczpospolitą Polską, 25/WNP-034663/ITiUP