2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru dla zadania inwestycyjnego pn.: „Głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru polegająca na pełnieniu nadzoru nad realizacją robót, w tym nadzoru inwestorskiego w rozumieniu ustawy Prawo budowlane oraz polegająca pełnieniu kontroli nad realizacją umowy o poprawę efektywności energetycznej (umowa EPC) na etapie inwestycyjnym, raportowaniu, a także na współpracy z Zamawiającym oraz rozliczaniu rzeczowym i finansowym projektu realizowanego w ramach zadania inwestycyjnego pn.:„Głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej” w podziale na trzy zadania częściowe.
Interne Kennung: GIM.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71220000 Architekturentwurf, 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 71314310 Dienstleistungen für thermische Bauphysik, 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 66171000 Finanzberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1
Beschreibung: Zakres zadania częściowego nr 1 obejmuje sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla budynków: 1) Żłobek Miejski nr 1, ul. Wróblewskiego 50; 2) Przedszkole Miejskie nr 33, ul. Walczaka 4; 3) Przedszkole Miejskie nr 29, ul. Wróblewskiego 48; 4) Przedszkole Miejskie nr 30, ul. Taczaka 1a; 5) Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Taczaka 1; 6) Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Okólna 35.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe nr 2
Beschreibung: Zakres zadania częściowego nr 2 obejmuje sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla budynków: 1) Żłobek Miejski nr 2, ul. Obotrycka 1; 2) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Czereśniowa 4e; 3) Pogotowie Opiekuńcze, ul. Spokojna 57; 4) Budynek Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., ul. Sikorskiego 4; 5) Budynek Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., ul. Myśliborska 34.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie częściowe nr 3
Interne Kennung: Część nr 3