2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Centrum Muzyki w Krakowie przy ul. Piastowskiej 16 (Dz. Nr 321/1, 321/2, 322/7 Obr. 5 Krowodrza), na potrzeby ARMK Sp. z o.o.,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do wskazanego punktu poboru, zlokalizowanego w budynku Centrum Muzyki w Krakowie użytkowanego przez Zamawiającego, położonego na terenie miasta Krakowa przy: ul. Piastowskiej 16 (dz. Nr 321/1, 321/2, 322/7), dla Agencji Rozwoju Miasta Krakowa Sp. z o.o., na czas nieokreślony.
Interne Kennung: ARMK 3.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Centrum Muzyki w Krakowie przy ul. Piastowskiej 16 (Dz. Nr 321/1, 321/2, 322/7 Obr. 5 Krowodrza), na potrzeby ARMK Sp. z o.o.