2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego węgla aktywnego pylistego w ilości 44,4 ton.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa węgla aktywnego pylistego w ilości 44,4 ton – stosowanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia (dalej: „Produkt”). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 774725-2025
Interne Kennung: FP/321/48/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954100 Neue Aktivkohle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa nowego węgla aktywnego pylistego w ilości 44,4 ton” dla SUW Maczki oraz SUW Będzin
Menge: 44,4 Tonnen