See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Letnie i zimowe utrzymanie dróg Gminy Bielawa w roku 2025
Beschreibung: Zadanie pn. „Letnie i zimowe utrzymanie dróg Gminy Bielawa w roku 2025”. Przedmiotem zadania jest letnie i zimowe utrzymanie dróg Gminy Bielawa tj.: dróg publicznych, dróg wewn, placów i parkingów poza pasami drogami oraz ciągów pieszych. - letnie utrzymanie dróg (LUD) realizowane w terminie od 01.04.2025 r. do 31.10.2025 r. - zimowe utrzymanie dróg (ZUD) realizowane w terminie od 01.01.2025 r. do 31.03.2025 r. oraz od 01.11.2025 do 31.12.2025 r. Szczegółowy opis wykonywanych prac zawarto w Załączniku nr 1 do projektu umowy.
Interne Kennung: IZ.271.1.22.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Letnie i zimowe utrzymanie dróg Gminy Bielawa w roku 2025” . Usługa obejmuje: - letnie utrzymanie dróg (LUD) realizowane w terminie od 01.04.2025 r. do 31.10.2025 r. - zimowe utrzymanie dróg (ZUD) realizowane w terminie od 01.01.2025 r. do 31.03.2025 r. oraz od 01.11.2025 do 31.12.2025 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia - część III SWZ. 2) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - stanowią część II SWZ - projekt umowy.