2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst boomonderhoud gemeente Zeist
Beschreibung: Zeist is een plaats en gemeente in het midden van de Nederlandse provincie Utrecht. De gemeente telt circa 66.000 inwoners en heeft een oppervlakte van bijna 50 km². De gemeente Zeist ligt in het bosrijke gebied van de Utrechtse Heuvelrug en heeft daardoor buiten de woonkernen een overwegend 'groen' karakter. Onderdeel van het takenpakket van de gemeente Zeist is het cyclisch onderhoud van bomen. Verlenging-verwezen wordt naar de aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 25055-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verwezen wordt naar de aanbestedingsleidraad