See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Ślaska w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego zagospodarowania lasu, zagospodarowania turystycznego, prace szkółkarskie i drobne prace z gospodarki łąkowo-rolnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2025.
Vorherige Bekanntmachung: 674499-2024
Interne Kennung: SA.270.20.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że w dniu 30.09.2024 r opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne pod nr 584478-2024 o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie o którym mowa w zdaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku tym Zamawiający działając na podstawie art.138 ust.2 pkt 1) PZP wyznaczył termin składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I Leśnictwa: Budczyce i Zalesie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Budczyce i Zalesie w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet I Leśnictwa: Budczyce i Zalesie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II Leśnictwa: Grochowo i szkółka leśna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Grochowo i szkółka leśna w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet II Leśnictwa: Grochowo i szkółka leśna
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III Leśnictwo Zamek Myśliwski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Zamek Mysliwski w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet III Leśnictwo Zamek Myśliwski
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV Leśnictwa:Bartków i Strzelce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Bartków i Strzelce w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet IV Leśnictwa:Bartków i Strzelce
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V Leśnictwo Maleszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictwa Maleszów w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet V Leśnictwo Maleszów
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI Leśnictwa Miodary, Sosnówka, Dąbrowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Miodary, Sosnówka, Dąbrowa w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet VI Leśnictwa Miodary, Sosnówka, Dąbrowa
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII Leśnictwa Sokołowice i Ligota Polska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Sokołowice i Ligota Polska w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet VII Leśnictwa Sokołowice i Ligota Polska
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII Leśnictwo Ostrowina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictwa Ostrowina w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet VIII Leśnictwo Ostrowina
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX Leśnictwa: Drożęcin i Goszcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Drożęcin i Goszcz w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet IX Leśnictwa: Drożęcin i Goszcz
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X Leśnictwa: Twardogóra i Gola Wielka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Twardogóra i Gola Wielka w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet X Leśnictwa: Twardogóra i Gola Wielka
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI Leśnictwo Chełstów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictwa Chełstów w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet XI Leśnictwo Chełstów
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII Leśnictwo Zbytowa i Kątna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie leśnictw Zbytowa i Kątna w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet XII Leśnictwa Zbytowa i Kątna
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII Leśnictwa Nieciszów i Szczodre
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego oraz drobne prace z gospodarki rolno-łąkowej do wykonania na terenie leśnictw Nieciszów i Szczodre w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet XIII Leśnictwa Nieciszów i Szczodre
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion