116475-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 2 SWZ).
Vorherige Bekanntmachung691415-2025
Interne KennungZP-1820-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 32
BeschreibungProdukty lecznicze
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 32
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 100% jej pierwotnej wartości w przypadku zadań dotyczących leków stosowanych w ramach Programów Lekowych. Wartość pozostałych zadań (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 50% ich pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 110
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 110
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 115
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 115
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 196
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 196
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 197
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 197
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 198
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 198
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 227
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 227
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 258
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 258
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 262
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 262
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 318
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 318
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 356
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 356
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 357
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 357
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 358
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 358
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 359
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 359
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 360
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 360
LosLOT-0017
TitelZadanie nr 378
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 378
LosLOT-0018
TitelZadanie nr 393
Interne KennungZP-1820-2025 Zadanie nr 393