2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekeringen
Beschreibung: De aanbesteding betreft de All risks brandverzekering van Stichting STC-Group. Het totaal verzekerde bedrag bedraagt circa € 300.000.000,00 incl btw
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De brandverzekering (all risks) van Stichting STC-Group vervalt 1 juli 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract onder reguliere voorwaarden wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel een 3-jarig contract met meerjaarstermijn en een optie tot tweemaal 12 maanden verlenging.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbesteding betreft de all risks brandverzekering van Stichting STC-Group ingangsdatum 1-7-2026. Het totaal verzekerde bedrag bedraagt circa € 300.000.000,00 inclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De verzekeringsovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van 36 maanden met een wederzijdse optie tot verlenging van tweemaal 12 maanden.