2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu ICT, licencji wraz z wdrożeniem, zakup nadzorów, abonamentu, szkolenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji lub cyfryzacji poprzez usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez Szpital w Śremie poprzez: integrację i rozbudowę systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala oraz wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. Pełnienie 3-letniego nadzoru UTM FORTINET i AV ESET+EDR oraz szkolenia w zakresie ochrony stacji Efektem powyższych działań ma być poprawa funkcjonowania placówki medycznej, zwiększenie efektywności udzielania świadczeń, zapewnienie pacjentom właściwej opieki i lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez wsparcie procesu informatyzacji w obszarze ochrony zdrowia dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o., którego szczegółowy opis stanowi załączniki nr 1.1 do SWZ (1-4 pakiet/części) oraz z załączniku nr 5a-5d do SWZ – Projekt umowy
Vorherige Bekanntmachung: 9819-2026
Interne Kennung: ZP/27/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 80530000 Berufsausbildung, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 31214100 Schalter, 48811000 E-Mail-System, 30213300 Tischcomputer, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1
Beschreibung: System serwerowy (sprzęt, licencje, wdrożenie),Segmentacja Sieci - sprzęt (przełączniki 8 szt.),Segmentacja Sieci - wdrożenie, Abonament SOC( 3 letni) - usługi w zakresie Centrum Operacji Bezpieczeństwa, System PAM (10 licencji użytkownika) wraz z 3-letnim nadzorem i wdrożeniem
Interne Kennung: PAKIET/CZĘŚĆ NR 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2
Beschreibung: Nadzór UTM Fortinet ( 3-letni)
Interne Kennung: PAKIET/CZĘŚĆ NR 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software