2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa efektywności i dostępności e-usług w Gminie Strzyżów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa e-usług gminy poprzez dostawę urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie podzielone zostało na dwie części: Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami
Vorherige Bekanntmachung: 50849-2025
Interne Kennung: ZP.271.4.2025.WI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie podzielone zostało na dwie części: Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 79999100 Scanning, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 38421100 Wasserzähler, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Platforma e-usług publicznych w Gminie Strzyżów -Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Część 1 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem: Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. 1. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa- 1 lic. 2. Oprogramowanie do zarzadzania infrastrukturą IT- 1 lic. 3. Oprogramowanie do wirtualizacji - 1 lic. 4. Oprogramowanie do backupu-1 lic. 5. Macierz dyskowa-1 szt 6. Klaster firewall-1 szt 7. Centralny system logów-1 szt 8. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem-35 szt 9. Laptop z oprogramowaniem-5 szt 10. UPS - 1 szt 11. Agregat-1 szt 12. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa)-100 Rbh 13. Szkolenia TiK typ I- 120 rbh
Interne Kennung: ZP.271.4.2025.WI Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 80500000 Ausbildung
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami
Beschreibung: Część 2 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami Lp.Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca -1 lic. 2. Oprogramowanie dziedzinowe-1 lic. 3. Planowanie budżetu-1 lic. 4. System GIS-1 lic. 5. e-edukacja-1 lic. 6. Obieg dokumentów-50 lic 7. Monitoring środowiska-1 zestaw 8. PSZOK-1 lic. 9. eRada-1 lic. 10. e-Rada sprzęt komputerowy-1 kpl. 11. Wodomierze z nakładka radiową-1397 szt. 12. System eWoda-1 lic. 13. Integracja (Platforma e-usług publicznych)-400rbh 14. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych)-200 rbh 15. Digitalizacja zasobów-100 rbh 16. Szkolenia TiK Typ II-168 rbh
Interne Kennung: ZP.271.4.2025.WI Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 80500000 Ausbildung