116591-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – II/205 Silniční obchvat Veselov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/205 Silniční obchvat Veselov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení a obstarání veškerých prací a zhotovení děl nutných na provedení stavby „II/205 Silniční obchvat Veselov“. Součástí plnění je dále zajištění všech činností souvisejících s komplexním vyzkoušením stavby a jejím předáním zadavateli. Jedná se o liniovou stavbu v extravilánu Karlovarského kraje u obce Veselov. Stavba navazuje na plánovanou stavbu „D6 Bošov – Knínice“, která je navržena severně od obce. Začátek stavby se nachází na silnici II/205 (provozním staničení 38,978 35) jižně od obce Veselov odkud se trasa plynule odklání východním směrem a obec v dostatečné vzdálenosti míjí (dle ÚP mimo zastavěné území). Konec úseku je nové křižovatce se silnicí III/205 22 na severní straně, kde také dochází k napojení na přivaděč realizovaný v rámci stavby „D6 Bošov – Knínice“. Celková délka silničního obchvatu je 1,480 km. Dále je řešen most přes biokoridor (LBK 17) v km 0,240 00, přeložka vodovodu, nadzemního sdělovacího vedení a v rámci odvodnění komunikace a území jsou navrženy 3 silniční propustky. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v závazném vzoru smlouvy o dílo (dále jen „Smlouva“), který je Přílohou č. 5 zadávací dokumentace, a v závazném vzoru kupní smlouvy na dřevní hmotu (dále jen „Kupní smlouva“), který je Přílohou č. 9 zadávací dokumentace (Smlouva a Kupní smlouva dále jen jako „Smlouvy“), a v projektové dokumentaci a soupisu prací, které tvoří přílohy Smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45221110 Bau von Brücken
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221110 Bau von Brücken, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen