2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa, wędlin i tłuszczów zwierzęcych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa mięsa, wędlin i tłuszczów zwierzęcych”. Główny kod CPV: 15100000-9 (Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne).
Interne Kennung: 1/ŻYW/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 uPZP, Zamawiający wyznacza skrócony termin składania ofert wynoszący 15 dni, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Konieczność ta wynika z decyzji Komendanta Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej we Wrocławiu nr 2/WIW/2026 z dnia 16.01.2026 r., nakazującej natychmiastowe zaprzestanie korzystania z produktów dotychczasowego dostawcy ze względów sanitarno-epidemiologicznych, co uniemożliwia zachowanie terminów określonych w art. 138 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa mięsa czerwonego
Beschreibung: Część 1: Dostawa mięsa czerwonego
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji a. Zamawiający przewiduje prawa opcji na podstawie art. 441 uPZP. b. Zakres i wartość opcji • dla części nr 1 – do 100% zamówienia podstawowego; • dla części nr 2 – do 100% zamówienia podstawowego. c. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem zamawiającego. Nieskorzystanie z prawa opcji lub skorzystanie tylko z jej części, nie rodzi po stronie wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do zamawiającego. d. Szczegóły związane z realizacją prawa opcji znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Wędliny z mięsa czerwonego i tłuszcze zwierzęce
Beschreibung: Część 2: Wędliny z mięsa czerwonego i tłuszcze zwierzęce
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15412100 Tierfette