116724-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialausbildung – Usługa przygotowania i realizacji szkoleń specjalistycznych na temat profilaktyki uzależnień 100 h w formie stacjonarnej dla uczestników z terenu województwa mazowieckiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przygotowania i realizacji szkoleń specjalistycznych na temat profilaktyki uzależnień 100 h w formie stacjonarnej dla uczestników z terenu województwa mazowieckiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa przygotowania i realizacji szkoleń specjalistycznych na temat profilaktyki uzależnień 100 h w formie stacjonarnej dla uczestników z terenu województwa mazowieckiego. Zamówienie zostało podzielone na 4 części:  Część 1 – 1 szkolenie „Edukator profilaktyki uzależnień chemicznych i behawioralnych – I stopnia;”  Część 2 – 1 szkolenie „Edukator profilaktyki uzależnień chemicznych i behawioralnych – II stopnia;”  Część 3 – 1 szkolenie „Psychoterapia uzależnień dzieci i młodzieży;”  Część 4 – 1 szkolenie „Rozwój i superwizja w profilaktyce uzależnień.”
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP pilną potrzebę udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert uzasadniamy dużym zainteresowaniem szkoleniami oraz liczbą i czasem trwania zaplanowanych szkoleń - działań z nimi związanych (głównie dotyczy to koniecznością przygotowania materiałów szkoleniowych, dokonania rekrutacji, a potem samego ich przeprowadzenia). Dodatkowo z naszego doświadczenia wynika, że szkolenia odbywają się z reguły z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych, ze względu na małe zainteresowanie uczestniczeniem w szkoleniach.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 szkolenie „Edukator profilaktyki uzależnień chemicznych i behawioralnych – I stopnia”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 1 szkolenia pn. „Edukator profilaktyki uzależnień chemicznych i behawioralnych - I stopnia” wraz z obsługą logistyczną.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
Titel1 szkolenie „Edukator profilaktyki uzależnień chemicznych i behawioralnych – II stopnia”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 1 szkolenia pn. „Edukator profilaktyki uzależnień chemicznych i behawioralnych II stopnia” wraz z obsługą logistyczną.
LosLOT-0003
Titel1 szkolenie „Psychoterapia uzależnień dzieci i młodzieży”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 1 szkolenia pn. „Psychoterapia uzależnień dzieci i młodzieży” wraz z obsługą logistyczną.
LosLOT-0004
Titel1 szkolenie „Rozwój i superwizja w profilaktyce uzależnień”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 1 szkolenia pn. „Rozwój i superwizja w profilaktyce” wraz z obsługą logistyczną.