116732-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Komplexní pozemkové úpravy Žabokliky a Sedčice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní pozemkové úpravy Žabokliky a Sedčice
BeschreibungČást 1 – Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Žabokliky a části k. ú. Čeradice u Žatce Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Žabokliky a části katastrálního území Čeradice u Žatce, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Návrh KoPÚ bude vyhotoven podle podrobnějšího členění, které přesně odpovídá náležitostem uvedeným ve vyhlášce č. 13/2014 Sb., o postupu při provádění pozemkových úprav a náležitostech návrhu pozemkových úprav, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška č. 13/2014 Sb.“). Do obvodu komplexní pozemkové úpravy bude zahrnuto celé katastrální území Žabokliky a část katastrálního území Čeradice u Žatce mimo zastavěné území obce Žabokliky (1 celek) a souvislých komplexů lesních pozemků v jižní a východní části (2 celky). Předpokládaná výměra řešeného území je v katastrálním území (dále jen „k. ú.“) Žabokliky a část katastrálního území Čeradice u Žatce 412 ha.
Interne KennungSP8189/2022-508207
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelKomplexní pozemkové úpravy v k. ú. Žabokliky a části k. ú. Čeradice u Žatce