See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy implantów dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. – zamówienie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zabezpieczenie potrzeb Zamawiającego w zakresie sukcesywnej dostawy implantów i innych elementów używanych w zabiegach ortopedycznych, a także utworzenie tzw. banków implantów i użyczenie stosownego instrumentarium
Interne Kennung: 2026.PN.6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: endoprotezy barku
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: ostrza 1
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: płyty, śruby, implanty do stopy
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: bark i kolano
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: biodro pierwotne oraz rewizyjne
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: kolano
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Beschreibung: implanty do stabilizacji kręgosłupa
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: membrany i kleje
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Beschreibung: biodro bezcementowe
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Beschreibung: biodro i reduktory stożka
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Beschreibung: cementy, mieszalniki
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Beschreibung: biodro
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Beschreibung: cementy
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Beschreibung: małe stawy
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Beschreibung: Custom Made, mały staw
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Beschreibung: ACL, Osteotomia
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Beschreibung: płyty, śruby, gwoździe
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Beschreibung: ACL
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Beschreibung: kolano, nadgarstek, materiał kostnozastępczy, membrany
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beschreibung: stopa
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Beschreibung: małe stawy II
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Beschreibung: biodro i kolano
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Beschreibung: ostrza 2
Interne Kennung: 2026.PN.6 CZ24