See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWĘ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH I ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH DO SPRZĘTU BIUROWEGO W 2026 R.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest:Dostawa materiałów eksploatacyjnych i środków czyszczących do sprzętu biurowego w 2026 r. z podziałem na 6 części zamówienia: Część zamówienia nr 1Elbląg: tusze, taśmy do urządzeń drukujących; tonery, bębny do urządzeń drukujących -w zakresie 47 pozycji asortymentowych;Część zamówienia nr 2: pojemniki do urządzeń drukujących -w zakresie 10 pozycji asortymentowych;Część zamówienia nr 3 Elbląg: tonery, bębny do urządzeń drukujących -w zakresie 73 pozycji asortymentowych;Część zamówienia nr 4 Braniewo: tusze, taśmy do urządzeń drukujących; tonery, bębny do urządzeń drukujących - w zakresie 67 pozycji asortymentowych;Część zamówienia nr 5 Bartoszyce: tusze, taśmy do urządzeń drukujących; tonery, bębny do urządzeń drukujących -w zakresie 42 pozycji asortymentowych;Część zamówienia nr 6: środki do czyszczenia i konserwacji sprzętu informatycznego, środki do czyszczenia i konserwacji sprzętu RTV - w zakresie 4 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1,2a i 5 do SWZ. Zamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Jeżeli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to,że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
Vorherige Bekanntmachung: 703564-2025
Interne Kennung: 43/SZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22600000 Tinte, 30125100 Tonerpatronen, 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen, 30237250 Computerreinigungszubehör, 39831400 Bildschirmreiniger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1 Elbląg: tusze, taśmy do urządzeń drukujących; tonery, bębny do urządzeń drukujących;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów eksploatacyjnych i środków czyszczących do sprzętu biurowego w 2026 r.: część zamówienia nr 1 Elbląg: tusze, taśmy do urządzeń drukujących; tonery, bębny do urządzeń drukujących- w zakresie 47 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22600000 Tinte, 30125100 Tonerpatronen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie realizowane będzie z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ.Jeżeli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to,że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2: pojemniki do urządzeń drukujących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów eksploatacyjnych i środków czyszczących do sprzętu biurowego w 2026 r.: część zamówienia nr 2: pojemniki do urządzeń drukujących - w zakresie 10 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
Beschreibung der Optionen: Zamówienie realizowane będzie z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Jeżeli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to,że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia nr 3 Elbląg: tonery, bębny do urządzeń drukujących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów eksploatacyjnych i środków czyszczących do sprzętu biurowego w 2026 r.: część zamówienia nr 3 Elbląg: tonery, bębny do urządzeń drukujących; - w zakresie 73 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część zamówienia nr 4 Braniewo: tusze, taśmy do urządzeń drukujących; tonery, bębny do urządzeń drukujących;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów eksploatacyjnych i środków czyszczących do sprzętu biurowego w 2026 r.:część zamówienia nr 4 Braniewo: tusze, taśmy do urządzeń drukujących; tonery, bębny do urządzeń drukujących - w zakresie 67 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22600000 Tinte, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Los: LOT-0005
Titel: Część zamówienia nr 5 Bartoszyce: tusze, taśmy do urządzeń drukujących; tonery, bębny do urządzeń drukujących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów eksploatacyjnych i środków czyszczących do sprzętu biurowego w 2026 r.: część zamówienia nr 5 Bartoszyce: tusze, taśmy do urządzeń drukujących; tonery, bębny do urządzeń drukujących - w zakresie 42 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 22600000 Tinte
Los: LOT-0006
Titel: Część zamówienia nr 6: środki do czyszczenia i konserwacji sprzętu informatycznego, środki do czyszczenia i konserwacji sprzętu RTV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów eksploatacyjnych i środków czyszczących do sprzętu biurowego w 2026 r.: część zamówienia nr 6: środki do czyszczenia i konserwacji sprzętu informatycznego, środki do czyszczenia i konserwacji sprzętu RTV - w zakresie 4 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237250 Computerreinigungszubehör, 39831400 Bildschirmreiniger