See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie zapewnienia opieki perfuzjonisty w dni powszednie oraz w soboty, niedziele i dni świąteczne w godzinach 7:30 – 19:30, 19:30 – 7:30 w Klinice Kardiochirurgii i Transplantologii w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie zapewnienia opieki perfuzjonisty w dni powszednie oraz w soboty, niedziele i dni świąteczne w godzinach 7:30 – 19:30, 19:30 – 7:30 w Klinice Kardiochirurgii i Transplantologii w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42.
Interne Kennung: K.062.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie zapewnienia opieki perfuzjonisty w dni powszednie oraz w soboty, niedziele i dni świąteczne w godzinach 7:30 – 19:30, 19:30 – 7:30 w Klinice Kardiochirurgii i Transplantologii w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42.