2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beschikkingstelling van animatoren in het kader van de begeleide studies voor het schooljaar 2025-2026
Beschreibung: Beschikkingstelling van animatoren in het kader vsan de begeleide studies voor het schooljaar 2025-2025 voor de basisscholen van de Gemeente Sint-Gillis
Interne Kennung: 2025_ORDI_137_CMP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92331210 Kinderanimation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025_ORDI_137_CMP - 1
Beschreibung: Deze openbare aanbesteding voor diensten heeft tot doel animatoren ter beschikking te stellen voor het begeleiden van begeleide studies.
Interne Kennung: 1