2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategisch communicatiebureau
Beschreibung: De overeenkomst heeft betrekking op strategische en conceptuele communicatie- en merkontwikkeling. De opdrachtnemer richt zich primair op: • Strategisch advies en ontwikkeling van creatieve concepten voor diverse communicatiemiddelen die de gewenste merkidentiteit en positionering weerspiegelen; • Creatie van een visuele identiteit (zoals het creëren van nieuwe logo's) bij in- en externe samenwerkingen en initiatieven passend binnen de merkstrategie. • Projectmanagement op (corporate) communicatieprojecten en merk gerelateerde campagnes; • Het opstellen van richtlijnen en formats voor samenwerking met andere partners. • Ontwikkeling of herziening van merkstrategie; • Het bewaken, door ontwikkelen en doorvoeren van de huisstijl. De opdrachtnemer werkt strategisch en adviserend. Operationele en uitvoerende werkzaamheden (zoals DTP, opmaak en productie) worden buiten de scope gehouden en belegd bij bestaande leveranciers. Heldere samenwerking en overdracht tussen partijen is hierbij noo De omvang van de opdracht is: op basis van de afgelopen jaren en een inschatting voor toekomstige uitgaven is de omvang ongeveer €315.000,- exclusief BTW per jaar. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2025EA23
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het ROCvA-F nodigt maximaal tien gegadigden uit voor het indienen van een inschrijving. De eerste tien gegadigden in de rangschikking ontvangen een uitnodiging tot inschrijving. Hebben minder partijen voldaan aan de vormvereisten en de eisen ten aanzien van uitsluitingsgronden en geschiktheid? Dan worden er minder gegadigden uitgenodigd voor het indienen van een inschrijving.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79416200 Beratung im Bereich Öffentlichkeitsarbeit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na afloop van de initiële periode van twee (2) jaar kan er door het ROCvA-F maximaal 2 keer met 2 jaar verlengd worden