See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu do zarzadzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych wraz ze sprzętem serwerowym i komputerowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do zarządzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych wraz ze sprzętem serwerowym i komputerowym szczegółowo opisanym w załączniku nr 2, 2A i 2B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 587384-2025
Interne Kennung: 80/EZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1- System do zarządzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do zarządzania funkcjami raportowania i obsługi badań obrazowych szczegółowo opisanym w załączniku nr 2, 2A i 2B do SWZ.
Interne Kennung: 80/EZP/25- Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Serwery (2 szt.) wraz z oprogramowaniem (1szt.) oraz macierz (1 szt.)
Interne Kennung: 80/EZP/25- Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- Komputer stacjonarny wysokowydajny
Interne Kennung: 80/EZP/25- Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner