116841-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Geräte – DODÁVKA OPERAČNÍCH STOLŮ A PŘEKLADOVÉ TRANSPORTNÍ STĚNY PRO PACIENTY KTN A.S.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA OPERAČNÍCH STOLŮ A PŘEKLADOVÉ TRANSPORTNÍ STĚNY PRO PACIENTY KTN A.S.
Beschreibung: Předmětem této VZ je dodávka zdravotnických přístrojů. Konkrétně je předmětem plnění dodávka 6 ks operačních stolů, a to včetně základny systému (mobilní i bez), 5 ks transportních vozíků, 8 ks operační desky systému, 8 ks transportéru operační desky a dodání 1 ks překladové, vyhřívané transportní stěny pro pacienty zadavatele. Vše dle požadavků uvedených v zadávacích podmínkách.
Interne Kennung: CN/158/CN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192230 Operationstische, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje: a) prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa nebo válečný konflikt. Musí se jednat o zásadní, jednorázové a nikoli běžné okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno vědomým jednáním zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění; b) navýšení kupní ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech; c) prodloužení předpokládané doby dodání, pokud dojde k průtahům v zadávacím řízení. Stanovená dodací lhůta v týdnech zůstane zachována; Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje: nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně.