See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst bouwmaterialen wegen 2026-2029
Beschreibung: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor een periode van 4 jaar voor het leveren op afroep van bouwmaterialen wegen voor werken in eigen beheer door de dienst Openbare Werken. De goederen dienen te worden geleverd op het grondgebied van de gemeente Meise, op het adres vermeld op de bestelbon (meestal de gemeentelijke loods Palingstraat 24). De diensten kunnen desgevallend ook zelf materialen komen afhalen. De inschrijver moet daarom een afhaalpunt hebben binnen een afstand van maximum 25 km, te rekenen vanaf de gemeentelijke loods Palingstraat 24 te 1861 Meise.
Interne Kennung: PPP06B-3365/6044/2025479
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rioolbuizen SN8 en hulpstukken
Beschreibung: Rioolbuizen SN8 en hulpstukken
Interne Kennung: 2025479_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien, 44163130 Abzugsrohre
Los: LOT-0002
Titel: Bestratingsmaterialen en zakgoed
Beschreibung: Bestratingsmaterialen en zakgoed
Interne Kennung: 2025479_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien, 44114200 Betonerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Bulk
Beschreibung: Bulk
Interne Kennung: 2025479_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien, 44113310 Mischgut für den Straßenbau