2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente IJsselstein - Vervanging Cameratoezicht systeem
Beschreibung: De gemeente IJsselstein heeft sinds 2010 openbaar cameratoezicht in de stad met als hoofd doelstelling ‘het handhaven van de openbare orde’. Momenteel zijn er 26 gemeentelijke Openbare Orde camera’s actief verdeeld over een aantal gebieden, te weten Centrum, Cruyffcourt en winkelcentrum de Clinckhoeff. Op dit moment is het camerasysteem niet in eigendom van de gemeente, maar wordt dit door gemeente gehuurd. De huidige overeenkomst loopt af op 31 maart 2026. Na deze periode is de gemeente voornemens een overeenkomst aan te gaan met een leverancier welke, op basis van koop, een nieuw en professioneel camerasysteem inclusief VMS (Video Management Systeem) kan leveren en installeren en de installatie eigendom wordt van de gemeente. Daarnaast dient er een service en storing overeenkomst (SLA) te worden aangegaan met betrekking tot de dienstverlening om het totale camerasysteem in optimale conditie te houden. -
Interne Kennung: IBMN-2025-IJS-CM-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1