11695-2025 - Ergebnis
Polen – Einweghandschuhe – Sukcesywne dostawy rękawic diagnostycznych jednorazowych na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy rękawic diagnostycznych jednorazowych na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, niesterylne, jednorazowe. Kształt uniwersalny pasujący na prawą i lewą dłoń. Powierzchnia zewnętrzna z dodatkowym teksturowanym wzmocnieniem na palcach umożliwiającym precyzyjny chwyt. Powierzchnia wewnętrzna bezpudrowa. Mankiet rękawic z równomiernie rolowanym brzegiem. Długość odpowiednia do czynności wymagających ochrony dłoni, min. 230 mm. W rozmiarach od S do XL. Nie wywołujące alergii i podrażnień skóry. Odporne na uszkodzenia mechaniczne, środki chemiczne wykorzystywane w czynnościach medycznych. Poziom szczelności AQL max. 1,5. Odporne na przenikanie wirusów zgodnie z ASTMF1671. Zarejestrowane jako wyrób medyczny klasy I oraz środek ochrony indywidualnej kategorii III. Zgodne z normami EN 455(1-4), EN 420, EN 374. Deklaracja zgodności CE. Opakowania kartonowe z okienkiem. Gwarancja 3-5 lat. 8 500 opakowań (opakowanie = 100 szt.)
Vorherige Bekanntmachung: 622690-2024
Interne Kennung: DOZ.240.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2019 poz. 2019 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rękawice diagnostyczne jednorazowe
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne, nitrylowe, niesterylne, jednorazowe. Kształt uniwersalny pasujący na prawą i lewą dłoń. Powierzchnia zewnętrzna z dodatkowym teksturowanym wzmocnieniem na palcach umożliwiającym precyzyjny chwyt. Powierzchnia wewnętrzna bezpudrowa. Mankiet rękawic z równomiernie rolowanym brzegiem. Długość odpowiednia do czynności wymagających ochrony dłoni, min. 230 mm. W rozmiarach od S do XL. Nie wywołujące alergii i podrażnień skóry. Odporne na uszkodzenia mechaniczne, środki chemiczne wykorzystywane w czynnościach medycznych. Poziom szczelności AQL max. 1,5. Odporne na przenikanie wirusów zgodnie z ASTMF1671. Zarejestrowane jako wyrób medyczny klasy I oraz środek ochrony indywidualnej kategorii III. Zgodne z normami EN 455(1-4), EN 420, EN 374. Deklaracja zgodności CE. Opakowania kartonowe z okienkiem. Gwarancja 3-5 lat.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.