11699-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w okresie od 01 stycznia do 31 grudnia 2026r. od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sanniki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w okresie od 01 stycznia do 31 grudnia 2026r. od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sanniki
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia publicznego jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w 2026 r. powstałych i zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sanniki. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie, wskazanych w opisie zamówienia, odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta i Gminy Sanniki oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (zwanego dalej: PSZOK), w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733) i zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego. Przedmiotem zamówienia nie jest objęte odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy z nieruchomości niezamieszkałych.
Interne KennungRI.ZP.271.14.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia publicznego jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w 2026 r. powstałych i zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Sanniki. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwienie, wskazanych w opisie zamówienia, odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta i Gminy Sanniki oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (zwanego dalej: PSZOK), w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733) i zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego. Przedmiotem zamówienia nie jest objęte odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy z nieruchomości niezamieszkałych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe