2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie, wydawanie i dostarczanie gorących posiłków klientom MOPR w 2025 r.
Beschreibung: Zamówienie podzielono na dwie części, stanowiące odrębne zamówienia: CZĘŚĆ I: przygotowywanie i wydawanie posiłków (dwudaniowych obiadów) w placówkach gastronomicznych wyznaczonych na terenie Miasta Poznania na podstawie dokumentu (karta PEKA); planowana roczna ilość posiłków – 40 635. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy na Część I, stanowiącym załącznik nr 14 do SWZ. CZĘŚĆ II: przygotowywanie i dostarczanie posiłków (dwudaniowych obiadów) do miejsca zamieszkania, planowana roczna ilość posiłków – 157 527. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy na Część II, stanowiącym załącznik nr 15 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 717567-2024
Interne Kennung: ZPb-II.271.144.2024.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Przygotowywanie, wydawanie i dostarczanie gorących posiłków klientom MOPR w 2025 r. - cz. II
Beschreibung: CZĘŚĆ II: przygotowywanie i dostarczanie posiłków (dwudaniowych obiadów) do miejsca zamieszkania, planowana roczna ilość posiłków – 157 527. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy na Część II, stanowiącym załącznik nr 15 do SWZ.
Interne Kennung: ZPb-II.271.144.2024.MS cz. II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste