2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stany pro zdravotnické prvky a MHJ - I, II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na roky 2025-2028 s jedním dodavatelem na dodávky vysokotlakého stanového systému pro výstavbu komplexu polní nemocnice, který se skládá ze čtyř typů stanů s příslušenstvím a jednoho typu stanu s příslušenstvím pro mobilní hospitalizační jednotky a doplňkového příslušenství.
Vorherige Bekanntmachung: 457425-2024
Interne Kennung: SpMO 29248/2024-1350
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33163000 Zelt für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace