2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych w formie abonamentów dla pracowników BGK oraz ich rodzin i osób towarzyszących”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych na podstawie abonamentów umożliwiających korzystanie z usług sportowo-rekreacyjnych o zróżnicowanym charakterze dla uprawnionych Użytkowników, tj. pracowników Banku Gospodarstwa Krajowego ich dzieci oraz osób towarzyszących. 2. Usługi sportowo-rekreacyjne (dalej: Usługa) będą świadczone w ramach miesięcznych Abonamentów (dalej: Abonament) umożliwiających korzystanie z usług sportowo-rekreacyjnych w obiektach sportowych lub sportowo-rekreacyjnych na terenie Polski. 3. Przez Obiekt sportowo-rekreacyjny (dalej: Obiekt) Zamawiający rozumie budynek lub samodzielny lokal, w którym świadczone są usługi sportowo-rekreacyjne objęte zamówieniem. Zajęcia sportowe i/lub usługi rekreacyjne świadczone oferowane w jednym Obiekcie (pod jednym adresem administracyjnym) przez ten sam podmiot traktowane będą jako jeden Obiekt. 5. Zamawiający odpowiednio podzielił przedmiot zamówienia na zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji . 1) Zamówienie podstawowe obejmuje: 1. Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych na podstawie abonamentów umożliwiających korzystanie z usług sportowo-rekreacyjnych o zróżnicowanym charakterze dla uprawnionych Użytkowników, tj. pracowników Banku Gospodarstwa Krajowego ich dzieci oraz osób towarzyszących. 2. Zakres Usług sportowo-rekreacyjnych obejmuje minimum: basen, gimnastykę, jogę, siłownię, aerobic, nauki sztuk walki, naukę tańca, pilates, fitness, aqua aerobic dla Pracowników Zamawiającego oraz Osób towarzyszących. Dla Dzieci pracowników do 18-go roku życia zakres Usług obejmuje, w zależności od wybranej formy Usługi, minimum: basen (tylko Obiekty basenowe) lub: basen, nauki sztuk walki i nauki tańca, siłownia. 3. Abonament winien uprawniać Użytkownika do dostępu do obiektów i zajęć sportowo– rekreacyjnych bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za wyjątkiem dostępu do obiektów i zajęć wskazanych przez Wykonawcę jako płatne lub częściowo płatne. 4. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić, w ramach odpowiednich Abonamentów, dostęp do Usług dla uprawnionych Użytkowników, tj.: a) pracowników - osób zatrudnionych przez Zamawiającego na podstawie: umów o pracę oraz umów o świadczenie usług zarządzania, b) osób towarzyszących zgłoszonych przez pracowników, c) dzieci pracownika, tj. dzieci własnych pracownika oraz dzieci przysposobionych lub przyjętych na wychowanie w ramach rodziny zastępczej oraz dzieci małżonka, partnera/ki do ukończenia 18 roku życia w zakresie: i. korzystania wyłącznie z wyznaczonych obiektów basenowych, ii. abonamentów sportowo-rekreacyjnych – wyznaczone obiekty basenowe, nauki sztuki walki i nauki tańca oraz zajęcia fitness i wstęp na siłownię – zgodnie z wymogami obiektów dot. korzystania przez nie osób poniżej 18 roku życia. 5. W ramach Abonamentu Wykonawca zapewni do wyboru pracownika: a) usługę o charakterze „open”, tj. abonamenty nielimitowane, b) abonamenty limitowane. 6. Poprzez abonamenty nielimitowane o charakterze „open” Zamawiający rozumie Abonamenty dające możliwość korzystania (bez przerwy) z różnych usług w różnych obiektach tego samego dnia bez konieczności deklaracji korzystania z określonej lokalizacji przez minimum 7 dni w tygodniu. Jedyne przerwy w korzystaniu z usług jakie są dopuszczalne wynikają z faktu, że dane Obiekty wprowadzają limity lub przerwy między zajęciami wynikające z obowiązujących przepisów prawa, zasad bezpieczeństwa korzystania z Obiektów i urządzeń sportowo-rekreacyjnych lub obowiązujących w Obiektach regulaminów i godzin pracy. Powyższe nie wyklucza możliwości korzystania przez Użytkownika z usług w innym Obiekcie w tym samym dniu. Zamawiający wymaga aby w ramach Abonamentów nielimitowanych Wykonawca oferował bez ograniczeń dostęp do wszystkich Obiektów którymi dysponuje. Dostępność Obiektów nie może być określona porą dnia, tzn. Użytkownicy będą mieli prawo korzystać z Obiektów w pełnym zakresie czasu jego otwarcia dla korzystających. 7. W ramach usługi o charakterze „open” Wykonawca zapewni abonamenty dla: a) pracowników Zamawiającego, b) osób towarzyszących zgłoszonych przez pracowników, c) dzieci pracownika w zakresie korzystania wyłącznie z wyznaczonych obiektów basenowych, d) dzieci pracownika w zakresie korzystania z abonamentów sportowo-rekreacyjnych. 8. Poprzez abonamenty o charakterze limitowanym Zamawiający rozumie abonamenty dające możliwość korzystania minimum 10 razy - w każdym miesiącu z różnych usług w różnych Obiektach. W ramach jednego Obiektu Użytkownicy będą mogli skorzystać z jednej formy aktywności sportowo-rekreacyjnej w ciągu dnia, np. basenu, siłowni, fitnessu, aqua aerobic w zależności od usług dostępnych w Obiekcie zgodnie z liczbą wejść określoną w Abonamencie. Zamawiający dopuszcza udostępnienie w ramach tego abonamentu mniejszej liczby obiektów niż w ramach abonamentów nielimitowanych z zastrzeżeniem, aby liczba udostępnionych Obiektów nie była mniejsza niż określona w pkt 25 Opisu Przedmiotu Zamwienia. 9. W ramach usługi o charakterze limitowanym Wykonawca zapewni abonamenty dla: a) pracowników zamawiającego, b) osób towarzyszących oraz dzieci zgłoszonych przez pracowników. Zamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje: 1. Zamawiający ma prawo skorzystać z Opcji w przypadku uzasadnionej potrzeby i posiadania środków finansowych na następujących warunkach: 1) pierwsze prawo Opcji – oznacza możliwość przedłużenia Umowy na kolejny okres 24 miesięcy; 2) drugie prawo Opcji – oznacza wprowadzenie Abonamentów na Usługi sportowo-rekreacyjne dla następujących Osób towarzyszących zgłoszonych przez Pracowników: a) Seniorów – osób w wieku powyżej 60 r.ż.; b) Studentów – Dzieci Pracowników, tj. dzieci własnych Pracownika oraz dzieci przysposobionych lub przyjętych na wychowanie w ramach rodziny zastępczej oraz dzieci małżonka, partnera/ki w wieku 18-26 lat, z zastrzeżeniem, że dziecko będzie miało ukończone 18 lat. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia, określono w OPZ i PPU.
Interne Kennung: DZK/94/DKOR/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport, 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten, 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0002