See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst realisatie video's 2025 - 2029
Beschreibung: Deze overheidsopdracht heeft als doel de productie van diverse soorten video's ter ondersteuning van communicatie- en sensibiliseringscampagnes, verslaggeving van evenementen en sociale media content. De opdracht is opgedeeld in drie percelen, elk met een specifieke focus. Met deze opdracht wil Westtoer haar communicatie versterken door middel van professionele en doeltreffende videoproductie.
Interne Kennung: PPP0BR-1028/5044/2025/535
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: mededingingsprocedure met onderhandeling
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92111000 Film- und Videofilmherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Creatieve content video's
Beschreibung: Binnen dit perceel worden creatieve video's ontwikkeld waarbij een concept aan de basis ligt. De video's kunnen voor verschillende doeleinden en op verschillende media ingezet worden, zoals TV campagnes, Youtube campagnes, Prerolls, enz. Op basis van onze briefing van de bedoeling en het doel van de video verwachten wij dat de leverancier een creatief concept, planning en plan van aanpak voorstelt.
Interne Kennung: 2025/535_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Instructievideo's of evenementenvideo's
Beschreibung: Binnen dit perceel wensen we video's uit te werken waar geen creatief concept voor nodig is. Dit zijn praktische video's waarbij instructies of activiteiten worden uitgelegd of video's van evenementen. Dit kan bijvoorbeeld een aftermovie zijn van het tweejaarlijkse inspiratiecongres van Westtoer. Het kan ook gaan over testimonial video's van partners of instructievideo's hoe je bv. een fietsnetwerkkaart kan gebruiken.
Interne Kennung: 2025/535_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Sociale media video's
Beschreibung: Binnen dit perceel wensen we sfeervideo’s (reels, stories, …) uit te werken rekening houdende met de videotrends op sociale media (Facebook, Instagram, Youtube, …). Op basis van een briefing en wederzijds overleg bepalen we een contentplanning voor onze verschillende toeristische merken. De leverancier kan op basis van deze contentplanning een eigen planning uitwerken zodoende de video's tegen deadline te kunnen aanleveren. Westtoer zal zelf de video's op de verschillende platformen plaatsen.
Interne Kennung: 2025/535_3
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0BR-1028/5044/2025/535
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Belangrijkste kenmerken van de procedure: mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92111000 Productie van films en video's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/535_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2025/535_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2025/535_3