2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publieke Websites, CMS, ontwerp en ontwikkeling, onderhoud en ondersteuning
Beschreibung: De ontwikkeling van de nieuwe publieke website voor de gehele AHK zoals beschreven in de presentatie over de ‘virtuele vestiging’ bestaat uit vier onderdelen: Discovery fase waarin de content en digitale strategie (doelgroepen, doelstellingen en KPI’s), de succesvoorwaarden en het productcanvas worden vastgesteld met de belangrijkste stakeholders. Ontwerp publieke websites van de AHK: op basis van een te ontwikkelen digitale huisstijl en een contentstrategie. Technische ontwikkeling: de websites moeten technisch ontwikkeld worden, zowel de back-end als front-end, inclusief alle koppelingen en een meetplan. Het opstellen en uitvoeren van een SLA voor hosting en onderhoud. .
Interne Kennung: 10 01 2025 AHK Publieke Websites
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: niet openbere aanbesteding om werklast van inschrijvende partij te verlichten
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De AHK is op zoek naar een leverancier die navolgende diensten kan uitvoeren voor de AHK: Concept en ontwerp Visueel Ontwerp: Creëren van aantrekkelijke en gebruiksvriendelijke ontwerpen die de merkidentiteit van de AHK weerspiegelen. Gebruikerservaring (UX): Ontwerpen van de structuur en navigatie van ons digitaal platform om een optimale gebruikerservaring te garanderen. Gebruikersinterface (UI): Focussen op de esthetiek en functionaliteit van de interface-elementen zoals knoppen, menu’s en formulieren. Webontwikkeling Front-end Ontwikkeling: Bouwen van de visuele elementen van het digitaal platform die gebruikers zien en waarmee ze interageren. Back-end Ontwikkeling: Ontwikkelen van de serverkant van het digitaal platform, inclusief databases, serverlogica en API-integraties. Content Management Systemen (CMS) Implementatie en Configuratie: Installeren en configureren van een cloud based CMS. Custom Development: Ontwikkelen van maatwerk en plug-ins om aan specifieke behoeften van de Academies te voldoen. Onderhoud en Ondersteuning Onderhoud: Regelmatig updaten van software, plug-ins en maatwerk om beveiliging en prestaties te waarborgen. Technische Ondersteuning: Bieden van doorlopende technische ondersteuning en probleemoplossing voor klanten. Gebruikerscursus/-instructie: bij introductie en updates Webhosting en Beheer Managed Hosting Services: Aanbieden van een cloud-based hostingoplossing en het beheren van serverconfiguraties en prestaties. Beveiliging: Implementeren van beveiligingsmaatregelen zoals SSL-certificaten, firewalls, en regelmatige beveiligingsscans.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een basisduur van drie (3) jaar. De AHK heeft het recht deze basisduur van de Overeenkomst bij goede prestaties vijf (5) maal te verlengen met een periode van maximaal twaalf (12) maandenDe AHK heeft het recht deze basisduur van de Overeenkomst bij goede prestaties vijf (5) maal te verlengen met een periode van maximaal twaalf (12) maanden.