2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DO DIAGNOSTYKI KARDIOLOGICZNEJ realizowana przy wsparciu środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn. „Wzmocnienie potencjału diagnostycznego UCMMiT w Gdyni w ramach Krajowej Sieci Kardiologicznej – OK I”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu medycznego do diagnostyki kardiologicznej w 6 pakietach. CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne 2. Przedmiot zamówienia musi: a) być fabrycznie nowy, rok produkcji 2025, nie powystawowy, nieużywany wcześniej do prezentacji, kompletny i po uruchomieniu gotowy do pracy zgodnie z przeznaczeniem bez konieczności dokonywania żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji, bezpieczny dla pacjentów i personelu medycznego, b) pochodzić z bieżącej produkcji seryjnej, bez wprowadzania jakichkolwiek zmian i modyfikacji w aparacie na potrzeby wyłącznie niniejszego zamówienia, c) być wprowadzony przed terminem składania ofert do obrotu i na rynek Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z prawem polskim, d) posiadać datę produkcji widoczną na obudowie, e) być wyprodukowany zgodnie z wymogami zasadniczymi i normami bezpieczeństwa określonymi dla wyrobów medycznych w przepisach prawa Unii Europejskiej i w przepisach prawa polskiego, f) być zgodny z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, g) spełniać wymagania prawa polskiego na dzień odbioru przez Zamawiającego, h) posiadać min. 24 miesięczną gwarancję, zgodnie z zapisami wzoru umowy. 3. Sprzęt powinien być wykonany z materiałów odpornych na mycie środkami myjącymi i dezynfekcyjnymi – nie mogą zmieniać się parametry użytkowe pod wpływem działania takich środków. Sprzęt powinien posiadać zabezpieczenia przed niewłaściwym jego zastosowaniem. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera a) załącznik nr 2 do SWZ / do wzoru umowy pn. Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie parametrów technicznych wymaganych PAKIET 1/PAKIET 2 /PAKIET 3/PAKIET 4/PAKIET 5/PAKIET 6 5. Wykonawca jest zobowiązany udzielić co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia. Niezależnie od gwarancji wykonany przedmiot zamówienia objęty jest takim samym okresem rękojmi. 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 7. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia odniesiono się do jakichkolwiek norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp – należy przyjąć, że odniesieniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”, co oznacza, że zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a nazwy własne są użyte jedynie w celu sprecyzowania wymagań jakościowych, technicznych i technologicznych Zamawiającego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 8. Miejscem dostawy zamówienia jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: PAKIET 1 Głowica 4D – sonda do badań przezklatkowych w ilości 1 szt. oraz Oprogramowanie do ECHO w ilości 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ/załącznik nr 1.1 do wzoru umowy pn. Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie parametrów technicznych wymaganych PAKIET 1
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: PAKIET 2 Aparat EKG (tablet) w ilości 2 sztuk, Aparat EKG (nietabletowy) w ilości 3 szt., Wózek do Aparatu EKG w ilości 3 szt., Holter EKG 3-kanałowy w ilości 4 szt., Holter RR w ilości 6 szt., Bieżnia medyczna w ilości 1 szt. obejmująca system ergospirometrii z modułem EKG i automatycznego pomiaru ciśnienia krwi. Bieżnia medyczna w ilości 1 szt. obejmująca system do prób wysiłkowych z modułem automatycznego pomiaru ciśnienia krwi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ/załącznik nr 1.1 do wzoru umowy pn. Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie parametrów technicznych wymaganych PAKIET 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 38423000 Druckmessgeräte
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: PAKIET 3 Analizator masy ciała w ilości 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ/załącznik nr 1.1 do wzoru umowy pn. Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie parametrów technicznych wymaganych PAKIET 3
Haupteinstufung (cpv): 38311100 Elektronische analytische Waagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38311100 Elektronische analytische Waagen
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: Skaner żył w ilości 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ/załącznik nr 1.1 do wzoru umowy pn. Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie parametrów technicznych wymaganych PAKIET 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: Łóżka wielofunkcyjne z wagą, materacem przeciwodleżynowym, szafką przyłóżkową w ilości 4 zestawów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ/załącznik nr 1.1 do wzoru umowy pn. Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie parametrów technicznych PAKIET 5
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: PAKIET 6 Myjka do głowic ECHO w ilości 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ/załącznik nr 1.1 do wzoru umowy pn. Opis przedmiotu zamówienia/Zestawienie parametrów technicznych wymaganych PAKIET 6
Haupteinstufung (cpv): 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte