2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw, płynu AdBlue oraz usługi mycia samochodów rozliczane za pomocą kart bezgotówkowych w okresie 36 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawę paliw, płynu AdBlue oraz usługi mycia samochodów rozliczane za pomocą kart bezgotówkowych w okresie 36 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 865339-2025
Interne Kennung: ZP/TINT/89/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle, 50112300 Wagenwäsche und ähnliche Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zobowiązuje się do realizacji Umowy na kwotę nie mniejszą niż 60% wynagrodzenia, o którym mowa w § 5 ust. 1 Umowy.