See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU D4W - Locatie Eendragt Schoonmaak
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor Schoonmaakdiensten en toebehoren ten behoeve van De 4 Windstreken. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoonmaak.
Vorherige Bekanntmachung: 394507-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000