See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja usługi organizacji trzech edycji festiwalu pod nazwą Fotofestiwal
Beschreibung: Łódzkie Centrum Wydarzeń zamierza zlecić organizację wydarzenia o nazwie „Fotofestiwal” w 2025, 2026, 2027 roku w Łodzi (3 edycje)
Vorherige Bekanntmachung: 66223-2025
Interne Kennung: AO.371.3.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79953000 Organisation von Festivals
5. Los
Los: LOT-0001