See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i członków ich rodzin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest grupowe ubezpieczenie na życie, do którego będą mogli przystąpić pracownicy zatrudnieni przez Zamawiającego na podstawie umowy o pracę, bez względu na długość trwania stosunku prawnego łączącego Zamawiającego i pracownika. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu Zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 614305-2025
Vorherige Bekanntmachung: 686490-2025
Vorherige Bekanntmachung: 714980-2025
Vorherige Bekanntmachung: 736685-2025
Interne Kennung: FP/321/40/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001