117321-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, materiałów medycznych, kosmetyków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego dla Aresztu Śledczego w Bytomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 8 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 19 części (pakietów).
Vorherige Bekanntmachung684618-2025
Interne KennungZP-2/L/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
BeschreibungProdukty farmaceutyczne, materiały medyczne - 95 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne KennungZP-2/L/2025/18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel