2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE HUUR EN HET ONDERHOUD VAN LINNEN EN HET ONDERHOUD VAN WERKKLEDIJ EN VAN PERSOONSGEBONDEN LINNEN VAN DE BEWONERS VAN HET WZC
Beschreibung: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE HUUR EN HET ONDERHOUD VAN LINNEN EN HET ONDERHOUD VAN WERKKLEDIJ EN VAN PERSOONSGEBONDEN LINNEN VAN DE BEWONERS VAN HET WZC
Interne Kennung: ZV-2026-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZV-2026-001 - 1
Interne Kennung: 1