117343-2026 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für Abfall – Dostawa samochodu kontenerowego z systemem hakowym w związku z modernizacją i rozbudową Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodu kontenerowego z systemem hakowym w związku z modernizacją i rozbudową Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu kontenerowego z systemem hakowym w związku z modernizacją i rozbudową Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający informuje, że nie wymaga ani nie przewiduje możliwości przeprowadzenia przez wykonawców wizji lokalnej ani sprawdzenia przez nich dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. 4. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarte jest odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, czyli takie, które zagwarantują realizację przedmiotu zamówienia w zgodzie z zapisami opisu przedmiotu zamówienia i zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych. Wykonawca, w przypadku zamiaru zastosowania rozwiązań równoważnych, zobowiązany jest wskazać te rozwiązania i wykazać za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, zgodnie z art. 106 ust. 3 ustawy Pzp, w sposób pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie stwierdzić, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na wykonawcy. W takiej sytuacji w/w dokumenty będą stanowiły przedmiotowe środki dowodowe i wykonawca jest zobowiązany przedłożyć je wraz z ofertą. 5. Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 4 lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, z zastrzeżeniem art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje wymagań dotyczących zatrudnienia, o których mowa w art. 95 ust. 1 oraz art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Interne KennungDA.261.1.19.2025.KD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück