2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/PN/2026/16-integracje systemów II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest integracja oraz rozbudowa systemu HIS-AMMS(Rejestr endoprotezoplastyk, CEZ,EDM, PUI, eKRN), wraz z zakupem licencji modułów oprogramowania, usługą ich wdrożenia oraz serwisem. Zamówienie realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), finansowane przez Unię Europejską – NextGenerationEU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest integracja oraz rozbudowa systemu HIS-AMMS(Rejestr endoprotezoplastyk, CEZ,EDM, PUI, eKRN), wraz z zakupem licencji modułów oprogramowania, usługą ich wdrożenia oraz serwisem. Zamówienie realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), finansowane przez Unię Europejską – NextGenerationEU.