2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemów informatycznych w SPZOZ w Międzychodzie w ramach projektu Transformacja cyfrowa w SPZOZ w Międzychodzie (...) - postępowanie powtórzone
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa systemów informatycznych w SPZOZ w Międzychodzie w ramach projektu Transformacja cyfrowa w SP ZOZ w Międzychodzie realizowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - inwestycji D1.1.2 „ Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania, tj.: - Zadanie nr 1 (nr 4 pierwotnego postępowania) - Zakup systemów cyberbezpieczeństwa; - Zadanie nr 2 (nr 6 pierwotnego postępowania) - Zakup stacji roboczych;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zastosował termin składania ofert wynoszący 15 dni, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z powołanym przepisem, w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu jest uzasadnione. Unieważnienie pierwszego postępowania nastąpiło z przyczyn niezwiązanych z przedmiotem zamówienia ani jego zakresem, a konieczność ponownego wszczęcia postępowania spowodowała znaczące skrócenie dostępnego czasu na realizację zamówienia, który pozostaje niezmienny ze względu na harmonogram rzeczowo-finansowy oraz terminy realizacji dofinansowanego projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72263000 Software-Implementierung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup systemów cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup środowiska kopii zapasowych w SP ZOZ w Międzychodzie. W skład środowiska systemów cyberbezpieczeństwa wchodzą: 1. Serwer NAS 1 szt. 2. Klaster serwerów dla cyberbezpieczeństwa 2 szt. 3. Macierz dyskowa dla systemów cyberbezpieczeństwa 1 szt. 4. Rozbudowa macierzy NetApp E2824 1 kpl. 5. Szafa rack 27U z wyposażeniem 1 szt. 6. Zakup i wdrożenie systemu NAC 1 szt. 7. Zakup i wdrożenie systemu PAM 1 szt. 8. Zakup i instalacja przełączników sieciowych zarządzalnych 1 kpl.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72263000 Software-Implementierung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zakup stacji roboczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup stacji roboczych dla SP ZOZ w Międzychodzie: 1. Laptop 15,6'';16 GB RAM; Windows 11 PRO; dysk NVME minimum 480GB port USB-C obsługujący zewnętrzny ekran. 25 szt. 2. "Laptop 13'';16 GB RAM; Windows 11 PRO; dysk NVME minimum 480GB port USB-C obsługujący zewnętrzny ekran ze stacją dokująca 5 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer