See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów promocyjnych dla Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej pod adres ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa. Asortyment materiałów promocyjnych, reklamowych wskazano w załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: WT/PN/01/2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów promocyjnych dla Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, pod adres: ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa. Szczegółowe określenie opisu przedmiotu zamówienia oraz pozostałe wymagania stawiane przez Zamawiającego zawarte są w SWZ w załączniku nr 8 „Projektowane postanowienia umowy” oraz załączniku nr 9 „Opis przedmiotu zamówienia”.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na fakt, że na liczbę zamawianych materiałów promocyjnych mają wpływ czynniki nie możliwe do przewidzenia przez Zamawiającego w chwili udzielania zamówienia, w przypadku gdy np. liczba uczestników planowanych do organizacji konferencji, spotkań informacyjnych, przewidywana liczba kandydatów na studia będzie znacznie wyższa od wartości ujętych w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający celem realizacji zwiększonych potrzeb dot. dostawy asortymentu wykazanego w załączniku nr 1 do Umowy, dopuszcza w ramach prawa opcji możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego, na warunkach niniejszej umowy, wg zasad: 1) dla zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem, że zakres opcji nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego w momencie zawarcia umowy, określonego w § 3 ust. 1 lub; 2) nie może przekroczyć 50% wartości zamówienia podstawowego zmienionego na skutek waloryzacji określonej w § 3. W przypadku waloryzacji cen Zamawiający obliczy procent opcji od pozostałej do realizacji kwoty. Zmawiający z prawa opcji może skorzystać w ostatnim kwartale obowiązywania umowy lub wcześniej, w przypadku wyczerpania środków, o których mowa w § 3 ust. 1 Umowy przed upływem 24 miesięcy obowiązywania umowy, do wykorzystania pełnej kwoty określonej w ust. 1. Okoliczności skorzystania z opcji – zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego. Każdorazowo warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego zobowiązujące Wykonawcę do wykonania uzupełniającego zamówienia w ramach prawa opcji, udzielanego w ramach prawa opcji. Warunki Opcji opisano we wzorcowych postanowieniach umownych, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.