See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Campus Geel - aanstellen aannemer uitbreiding en renovatie.
Beschreibung: Campus Geel - aanstellen aannemer uitbreiding en renovatie.
Interne Kennung: TMK/OP/2025-017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TMK/OP/2025-017 - 1
Interne Kennung: 1
11749-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: TMK/OP/2025-017
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: TMK/OP/2025-017 - 1
Interne identificatiecode: 1